Dan područnih škola

Naši učenici iz Područne škole Stupnik i Područne škole Ježdovec okupili su se u utorak, 4. lipnja, u dvorani naše matične škole i oduševili nas svojim mozaičnim programom. Bilo je tu puno lijepoga i sjajno uvježbanoga: recitacija, pjesama, igrokaza, plesa, glazbe.

Program su otvorili Lana, Vita, Ivan i Ivano, četvrtaši iz Stupnika, recitacijom pjesme "Osmijeh". Pjevači četvrtaši iz Stupnika i Ježdovca su se nadmetali u svom pjevačkom umijeću te izvedbama veselih pjesama zaradili veliki pljesak.

Dramska skupina iz Ježdovca nije pokušavala ispraviti "Iskrivljenu priču", a učenici 3. a iz Stupnika su nam pričali "Šale velike i male". Uslijedila je dramska skupina iz Stupnika (2. i 4. razred) i pokušala nam odgovoriti na pitanja: "Kakva može biti ljubav?", "Što se zbiva od korice do police?" i "Kakvi su odnosi između rode i žabe?".

Učenici 3. a iz Stupnika pjevali su uz klavirsku pratnju asistentice Katarine Oršolić, a 2. razredi iz Stupnika su se predstavili s tri recitacije.

Svoje plesačke i gimnastičarske sposobnosti pokazali su nam plesačica Tena, breakdance plesač Jurica i gimnastičarka Lana.

Program je zaokružio 3. razred iz Ježdovca pjesmom "Život nije siv", a voditelji Ivan i Tena su nam poručili: "Radujmo se životu!". Lijepa poruka za kraj programa.

Radosni smo što su nam učenici naših područnih škola pokazali svoj rad tijekom školske godine te izazvali oduševljenje i radost publike, posebice svojih roditelja.

Zahvaljujemo učiteljicama Željki Šamec, Lani Stipaničev, Nikolini Hrvoj, Anamariji Golub, Tatjani Božan, Suzani Krauz, Sandri Marinić te Loreni Božičević koja je sve koordinirala.

KAD SE MALE I VELIKE RUKE SLOŽE, SVE SE MOŽE!

objavio: Sandra Škarpa   datum: 7. 6. 2019.

« Ožujak 2024 »