DANI OTVORENIH VRATA - Dan talenata

U ponedjeljak 12. svibnja, posljednjeg dana naših Dana otvorenih vrata, održao se Dan talenata. To je bila prilika da nam mnogi daroviti učenici škole, koji uz svakodnevne obaveze i aktivnosti pohađaju i glazbene i plesne škole te na taj način dodatno razvijaju svoje talente, pokažu ono što znaju, mogu i vole. Predstavili su se točkama prema svom izboru i na taj način počastili okupljene svojim umijećem.

Svi ti učenici marljivo rade i vježbaju pa je bio red da dobiju priliku predstaviti se u svojoj školi, pred prijateljima, učiteljima i roditeljima. A učenici su se predstavili sa slijedećim točkama:

• Luka Bedić, učenik 4. a razreda izveo je na tamburi skladbu Arsena Dedića „Vlak u snijegu“.
  • Ana Kaurinović, učenica 4. a razreda izvela je na klaviru „One Call Away“ Carla Putha.
  • Ema Lončar, učenica 4. a razreda, na flauti je, uz pratnju prof. Kovač na klaviru, izvela „Odu radosti“.
  • Učenik 4. c razreda, Noa Šekoranja, predstavio se skladbom „Ronde e Saltarello“ koju je odsvirao na trubi
  • Paula Kostelac iz 5. b razreda otpjevala nam je pjesmu „Jedina“ Toše Proeskog.
  • Antonija Križić, učenica 5. a razreda, predstavila se skladbom „Chopsticks“ koju je izvela na klaviru.
  • Margita Lekić iz 5. a razredana flauti je izvela „James Bond Theme“.
  • Matea Mikulin, učenica 5. a razreda, na harmonici je odsirala skladbu „Na grudanju“.
  • Plesnim točkama predstavile su se učenice Nika Karabić (5. b), koja je izvela koreografiju „Ovo nisam ja“, te Adriana Kajić (5. d) s koreografijom „Roses“. Njih dvije su nas kasnije uveselile i zajedničkom plesnom točkom uz skadbu „Tumbling Lights“.
  • Magdalena Miličević, učenica 5. c razreda, na klaviru je izvela skladbu „See you again“.
  • Na gitari se predstavio učenik 6. c razreda Leon Stipić,  a izveo je skladbu „Stones of Skyrm“.
  • Učeici Petra Meštrović i Ivan Vučković iz 8. b razreda nastupili su zajedno sa skladbom „Don't you worry child“ koju je Petra pjevala uz Ivanovu pratnju na klaviru.
  • Pjesmu „Gravity“ otpjevala je Ornela Špoljarić iz 6. b razreda, učenik 8. d Ivan Dundoić nastupio je s pjesmom „Ako su to samo bile laže“.
  • Za kraj, nastupio je učenik 8. b razreda, Fran Kovačić, koji je izveo koreografiju na skladbu „Time.

Svim učenicima čestitamo na sjajnim nastupima!

Najzanimljiviji detalje njihovih nastupa i izvedbi možete vidjeti u fotogaleriji.

objavio: Darija Štiber   datum: 19. 5. 2017.