Prijem nagrađenih učenika

U maloj dvorani naše škole održan je svečani prijem za nagrađene učenike, njihove roditelje i mentore. Ove školske godine nagrađeno je ukupno 25 učenika a neki od njih su i višestruko nagrađeni. Ravnatelj škole, gospodin mr.sc. Pavo Šimović, održao je prigodni govor u kojem je još jednom zahvalio učenicima i roditeljima na promicanju imena naše škole kroz sudjelovanja na natjecanjima, smotrama i zložbama. Učenicima je uručio prigodne nagrade koje su ih obradovale.

Posebnu nagradu je, odlukom Učiteljskog vijeća, zaslužilo dvoje učenika: Zvonimir Mihaljević, učenik osmog razreda koji je sudjelovao na županijskim razinama natjecanja iz više nastavnih predmeta a iz fizike se plasirao i na državno natjecanje, te Anna Vrdoljak, također učenica osmog razreda koja je  sudjelovala na županijskim razinama natjecanja iz više nastavnih predmeta a iz hrvatskog jezika se plasirala i na državno natjecanje.

Također, ravnatelj škole je naglasio kako još uvijek postoji mogućnost plasiranja učenika iz grupe „Modelara“, Ivana (šesti razred) i Josipa Božurića (osmi razred) na državno natjecanje budući da je ono još uvijek u tijeku.

Prošle školske godine, u kolovozu, učenici osmih razreda naše škole (Lana Maloseja, Anita Denjak i Josip Jakobašić) sudjelovali su i na Međunarodnoj  izložbi dječjeg crteža o miru na temu:  „ I colori per la pace“  -  Boje mira.

Nakon dodjele nagrada učenici, njihovi roditelji i mentori družili su se u opuštenoj atmosferi uz zasluženu zakusku.

Iskrene čestitke svima!

U fotogaleriji možete pogledati kako je bilo na svečanom prijemu.

objavio: Nikolina Bradica Krlin   datum: 17. 5. 2018.

« Ožujak 2024 »